0 Peşinat 18 Ay Taksit Fırsatı !

FLOYD 6K YATAK ODASI YATAK ODASI TAKIMLARI

YOT13020038345
120.060 TL
132.066 TL
Takım İçeriği
6 KAPAKLI GARDIROP1 x 54.483 TL
Komodin Set1 x 16.137 TL
Şifonyer1 x 21.318 TL
BAŞLIK 160'LIK1 x 22.187 TL
Ayna1 x 5.610 TL
BAŞLIKSIZ KARYOLA GÖVDE 160*2001 x 12.331 TL
Toplam
132.066 TL 120.060 TL
6 KAPAKLI GARDIROP
54.483 TL
49.530 TL
54.483 TL
49.530 TL
6S GARDIROP
110.047 TL
91.706 TL
3 KAPAKLI GARDIROP
32.901 TL
29.910 TL
2 KAPAKLI GARDIROP
19.217 TL
17.470 TL
KÖŞE GARDIROP
22.814 TL
20.740 TL
Komodin Set
16.137 TL
14.670 TL
16.137 TL
14.670 TL
Şifonyer
21.318 TL
19.380 TL
21.318 TL
19.380 TL
BAŞLIK 160'LIK
22.187 TL
20.170 TL
22.187 TL
20.170 TL
Ayna
5.610 TL
5.100 TL
5.610 TL
5.100 TL
BAŞLIKSIZ KARYOLA GÖVDE 160*200
12.331 TL
11.210 TL
12.331 TL
11.210 TL
Toplam
120.060 TL132.066 TL

Ürün Özellikleri

Takım içeriğinde 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI 6 KAPAKLI GARDIROP, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI 6S GARDIROP, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI 3 KAPAKLI GARDIROP, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI 2 KAPAKLI GARDIROP, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI KÖŞE GARDIROP, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI Komodin Set, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI Şifonyer, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI BAŞLIK 160'LIK, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI Ayna, 1 adet FLOYD 6K YATAK ODASI BAŞLIKSIZ KARYOLA GÖVDE 160*200 bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
6 KAPAKLI GARDIROP25146082195
6S GARDIROP25526702161
3 KAPAKLI GARDIROP13896072195
2 KAPAKLI GARDIROP8505952195
KÖŞE GARDIROP9509502196
Komodin Set609480274
Şifonyer1380479670
BAŞLIK 160'LIK18301801260
Ayna101328845
BAŞLIKSIZ KARYOLA GÖVDE 160*200183020511260

Tahmini teslimat süresi: 35 - 45 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Kasım 2026 - 30 Kasım 2026

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı