0 Peşinat 18 Ay Taksit Fırsatı !

FALCON YEMEK ODASI TAKIMI

YOT13020038452
80.999 TL
90.783 TL
Takım İçeriği
SABİT YEMEK MASASI1 x 17.183 TL
Konsol1 x 20.400 TL
Ayna1 x 5.600 TL
Sandalye4 x 47.600 TL
Toplam
90.783 TL 80.999 TL
SABİT YEMEK MASASI
17.183 TL
14.319 TL
17.183 TL
14.319 TL
Konsol
20.400 TL
18.800 TL
20.400 TL
18.800 TL
Ayna
5.600 TL
5.000 TL
5.600 TL
5.000 TL
Sandalye
11.900 TL
10.720 TL
47.600 TL
42.880 TL
Sabit Yemek Masası (Camlı)
21.000 TL
18.300 TL
Açılır Yemek Masası
20.388 TL
16.990 TL
PLUS SANDALYE
12.000 TL
10.720 TL
Orta Sehpa Büyük Kumsal
5.200 TL
4.765 TL
Orta Sehpa Küçük Kumsal
4.200 TL
3.602 TL
Yan Sehpa Kumsal
3.800 TL
3.338 TL
Toplam
80.999 TL90.783 TL

Ürün Özellikleri

Takım içeriğinde 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Konsol, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Sabit Yemek Masası (Camlı), 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Açılır Yemek Masası, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI SABİT YEMEK MASASI, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Ayna, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Sandalye, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI PLUS SANDALYE, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Orta Sehpa Büyük Kumsal, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Orta Sehpa Küçük Kumsal, 1 adet FALCON YEMEK ODASI TAKIMI Yan Sehpa Kumsal bulunmaktadır.

Özel işçilikli profil kapak tasarımı,ahşap dokulu bej rengi, füme cam detayı, metal kulp ve ayaklarıyla Falcon yemek odası, çağdaş tarzın dikkat çekici bir örneği olarak öne çıkıyor.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
SABİT YEMEK MASASI1600900761
Konsol1848486793
Ayna41027802
Sabit Yemek Masası (Camlı)18001000780
Orta Sehpa Büyük Kumsal800800450
Orta Sehpa Küçük Kumsal608608350
Yan Sehpa Kumsal418418550

Tahmini teslimat süresi: 35 - 45 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Kasım 2026 - 30 Kasım 2026

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı